Zaufaj ekspertom: Pozyskaj wiedzę z ochrony danych osobowych we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach!

Zaufaj ekspertom: Pozyskaj wiedzę z ochrony danych osobowych we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza koleżanka, Monika Kowalik – Dyrektor Projektu brała udział w prelekcji na prestiżowym Wiosennym Kongresie Zarządców Wspólnot Mieszkaniowych! Jej prezentacja na temat ochrony danych osobowych we wspólnotach mieszkaniowych zyskała uznanie wśród uczestników, co stanowi ogromny sukces i dowód na jej ekspertyzę w tej dziedzinie. Poruszone zostały m.in. kwestie dotyczące aktów notarialnych, umów powierzenia, wywieszania danych dłużników, umieszczania korespondencji w niewłaściwych skrzynkach pocztowych, stosowania monitoringu oraz  nieprawidłowości, które są z tym związane.

Jesteśmy dumni, że jako firma możemy dzielić się wiedzą nie tylko jako prelegent, ale również w prasie branżowej. Artykuł Moniki pt. „Klatki schodowe – czy to dobre miejsce na przetwarzanie danych?” został opublikowany na łamach renomowanego magazynu “Mieszkanie i Wspólnota”. Wskazuje on, jakie błędy popełniają wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie oraz jaka odpowiedzialność spoczywa na Zarządcach wspólnot, wspólnotach mieszkaniowych oraz Prezesach spółdzielni.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na nasz kurs przeznaczony tematyce ochrony danych osobowych we wspólnotach mieszkaniowych, który odbędzie się 22 maja w formie online. Dowiesz się, jakie są najczęstsze powody naruszeń we wspólnotach i spółdzielniach oraz co konkretnie zrobić, aby być zgodnym z RODO. Otrzymasz również gotowe wzory dokumentacji, które ułatwią i usprawnią Twoją pracę.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.