Know-how

Kompedium wiedzy z dziedzin związanych z naszą działalnością.

Kim jesteśmy

Tworzymy zespół...

Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów i pasjonatów, zgłębiających tematykę ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Wartościami, którymi się kierujemy to właśnie pasja, wiedza, zaufanie, odpowiedzialność i pokora. Nasz zespół dba o dobrą atmosferę, odpowiednie warunki pracy oraz ciągły rozwój, osobisty i zawodowy. Pracujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach IT. Każdy pracownik ma realny wpływ na rozwój firmy.

Potrzeby i oczekiwania naszych klientów są dla nas priorytetami, a każde nowe wyzwanie staje się dla nas inspiracją do poszukiwania rozwiązań.

CompNet Sp. z o. o. powstała w 2002. Jej głównym celem jest dbanie o bezpieczeństwo danych klientów. Firma specjalizuje się w Ochronie Danych Osobowych, Bezpieczeństwie Informacji oraz Zarządzaniu Oprogramowaniem, w ramach których wykonuje audyty, wdraża polityki bezpieczeństwa oraz przeprowadza szkolenia. Spółka zrealizowała kilka tysięcy projektów, przeprowadziła szkolenia dla kilkudziesięciu tysięcy uczestników, dzięki którym zdobyła doświadczenie i wiedzę. Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz dostosowanie  usług do ich potrzeb sprawiło, że CompNet zaufało wiele firm i instytucji z całej Polski. Poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji stało się dla firmy kluczowym i ciągłym procesem, który sprawił, że osiągnęła wysoką specjalizację w wymienionych dziedzinach i rozpoznawalność marki na terenie całej Polski. Główną przewagą konkurencyjną spółki jest know-how, skuteczna metodyka oraz zgrany zespół, który dba o zadowolenie klientów.