Szkolenia

Szkolenia pozwalające
osiągnąć rzeczywiste rezultaty
i efekty.

Szkolenia

Nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji

W dzisiejszym świecie dynamicznie rozwijających się technologii, najsłabszym ogniwem może okazać się człowiek. Rozwiązaniem tego problemu jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i świadomość personelu. Szkolimy z zakresu Ochrony Danych Osobowych oraz Ochrony Informacji jak również z Zakresu Praw Autorskich. Pomagamy Pracodawcom spełniać obowiązek przeszkolenia pracowników zarówno w formie szkoleń z trenerem jak również przy pomocy naszej autorskiej aplikacji, jaką jest Szkolenie Multimedialne. Wysoką jakość naszych szkoleń potwierdza certyfikat SUS 2.0. W związku z tym jest możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) lub Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

Nasi trenerzy poprowadzą:

  • Szkolenie dla pracowników „Ochrona Danych Osobowych” – RODO w praktyce
  • Szkolenie/Warsztaty dla Inspektorów Ochrony Danych Osobowych
  • Szkolenie/Warsztaty dla Kadr – RODO w kadrach
  • Szkolenie dla Administratorów Danych

Zapytaj o szczegóły…

Szkolenie multimedialne ODO
z lektorem

Ochrona danych osobowych

Szkolenia

Autorski program szkoleniowy

Szkolenie Multimedialne „Ochrona Danych Osobowych” – Narzędzie służące do obowiązkowego szkolenia pracowników z ODO zgodnie z wymogami przepisów prawa. Szkolenie jest wspomagane lektorem, zastosowanie ma zarówno do cyklicznego szkolenia pracowników jak i do szkolenia nowego pracownika przed uzyskaniem upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. Szkolenie zapoznaje słuchacza z zasadami przetwarzania danych osobowych. Program wymusza wykonanie testu sprawdzającego, którego pozytywny wynik pozwala na wygenerowanie imiennego certyfikatu..

Dodatkowo na platformie znajduje się Baza Wiedzy, na której jest dostęp do bieżąco aktualizowanych, najczęściej zadawanych pytań i naszych odpowiedzi.

Zapytaj o szczegóły…