Kariera

Jeżeli pracujesz z pasją
i zaangażowaniem... To zależy nam, abyś dołączył do naszego zespołu!

Dołącz do nas

Dlaczego warto z nami pracować?

Będziesz tworzył i rozwijał wartość, jaką  jest zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych i informacji naszym klientom. Prosta struktura organizacyjna pozwala na realny wpływ na rozwój firmy. Twój rozwój = rozwój firmy. Poza tym masz możliwość pracy zdalnej oraz stabilizacji zatrudnienia. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo dzięki finansowaniu ubezpieczenia grupowego oraz o kondycję fizyczną poprzez dofinansowanie do kart multisport. W naszej siedzibie do aromatycznej kawy i szerokiej gamy herbat codziennie mamy dostęp nielimitowany.

Kim jesteśmy

Nasz zespół

Jesteśmy ludźmi pełnymi entuzjazmu i pasji. U nas znajdziesz wsparcie w pracy, przyjazną i swobodną atmosferę.  Rozwijamy się poprzez dzielenie się wiedzą oraz szkolenia. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Czerpiemy satysfakcję z każdego pozytywnie zrealizowanego zadania.

Referencje

Opinie naszych pracowników

Opinie wyrażone w anonimowej ankiecie:

Podsumowując, cechę taką jak szczery/a powinnam przypisać każdemu, tak samo jak chęć niesienia pomocy bez żadnych wyróżnień czy pomijania 🙂

Jednym słowem super ludzie…. każdy inny… każdy ciekawy 🙂

Zespół posiadający różne kompetencje, umiejętności i podejście

Przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc. Regularny feedback. Doświadczenie w branży ODO. Wielkość firmy (nie jest to korporacja).

Moje zdanie i innych pracowników ma wpływ na firmę.

Dołącz do nas

Proces rekrutacji

Celem procesu rekrutacji jest poznanie Twoich kompetencji oraz predyspozycji do efektywnego wykonywania zadań. Chcemy również jasno przekazać informacje jak pracujemy i czego potrzebujemy. Zależy nam na świadomej i trwałej współpracy. Na każdym etapie rekrutacji jesteśmy otwarci na Twoje pytania i wzajemną komunikację. Aplikować możesz bezpośrednio przez formularz na naszej stronie internetowej lub wysyłając swoje CV i obowiązkowo list motywacyjny mailowo pod adres: biuro@comp-net.pl. Ważne jest, abyś w liście motywacyjnym wskazał/a wartość, jaką wniesiesz do naszego zespołu oraz swoje największe sukcesy.

Aktualnie szukamy

Inspektora Ochrony Danych - kierownika projektu

Woj. zachodniopomorskie, lubuskie, mazowieckie

Do Twoich zadań należeć m.in. będzie:

 • Wykonywanie zadań Inspektora Ochrony Danych Osobowych u klientów
 • Przeprowadzanie Audytów Ochrony Danych Osobowych
 • Zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych
 • Opracowywanie dokumentacji z zakresu Ochrony Danych Osobowych (np. Polityki Bezpieczeństwa) oraz raportów po audytach

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli posiadasz:

 • Prawo jazdy kat. B – niezbędne z uwagi na wyjazdy służbowe
 • Wiedzę z zakresu Ochrony Danych Osobowych i doświadczenie w wykonywaniu zadań IOD
 • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, w tym programów MS Office (Outlook,
  Word, Excel, OneNote)
 • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane: prawo, Ochrona Danych Osobowych, bezpieczeństwo wewnętrzne)

Twoim atutem będą:

 • Studia podyplomowe (kierunki: IOD, ABI, ODO)
 • Szkolenia z zakresu Ochrony Danych Osobowych, Ochrony Informacji, Audytów Bezpieczeństwa, Polityk Bezpieczeństwa
 • Audytor wiodący/wewnętrzny ISO 27001, ISO 20000-1
 • Szkolenia miękkie, np. zarządzanie sobą w czasie, komunikacja, radzenie ze stresem, customer service, metody kaizen, itp.

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
 • Pracę zdalną oraz wyjazdy do klienta
 • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz premię
 • Wsparcie menedżerów otwartych na Twoje potrzeby i rozwój
 • Realny wpływ na rozwój firmy, bo Twoja opinia jest dla nas ważna
 • Współpracę z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji
 • Przyjazną, swobodną atmosferę w zgranym zespole
 • Wysokiej jakości narzędzia pracy (notebook, smartfon)
 • Pracę na najnowszych rozwiązaniach IT – jesteśmy złotym partnerem Microsoft
 • Benefity (ubezpieczenie grupowe, karty multisport)
 • Dostęp do firmowej biblioteki e-book
 • Rozwój w kierunku eksperta w obszarze ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i/lub trenera
 • Możliwość budowania marki osobistej (np. publikowanie treści na naszym blogu, prowadzenie szkoleń online czy webinarów)
 • Finansowanie rozwoju kompetencji przydatnych w wykonywaniu zadań (szkolenia, studia itp.)

praca iod

Q&A

Celem stanowiska jest wsparcie klientów w obszarze danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, aby mieli zapewnioną pełną zgodność z przepisami.

W okresie wdrożenia realizujemy konkretny plan, w którym elastycznie podchodzimy do zdobywania wiedzy. Zazwyczaj trwa maksymalnie 3 miesiące. Celem jest, aby nowa osoba samodzielnie obsługiwała klientów. Na początku wdrożenie to intensywne szkolenia, poznawanie naszych usług, segmentów klientów, zasad obsługi klienta, narzędzi IT ale i takie obszary jak misja, wizja firmy oraz wartości. Jednocześnie w tym okresie odbywają się wyjazdy z naszymi Inspektorami w celu nauki standardów obsługi klienta. Nowa osoba dostaje wsparcie Inspektora, który został przydzielony do jej wdrożenia, ale także HR i Dyrektora Operacyjnego. Osoby z doświadczeniem szybciej stają się samodzielnie i wtedy okres wdrożenia może się skrócić.

Wykazujesz zrozumienie przepisów z ochrony danych osobowych. Potrafisz samodzielnie obsługiwać klientów z przynajmniej jednego segmentu oraz potrafisz samodzielnie wykonać kilka usług, np. audyt ODO, uDODO, analizę ryzyka, sprawdzenia kadrowe, audyt KRI, szkolenia itp. Potrafisz samodzielnie obsłużyć incydenty i naruszenia ochrony danych osobowych zgłaszane przez klientów. Nawiązujesz relacje z klientami i budujesz ich zaufanie. Pracujesz samodzielne ale również angażujesz się w pracę zespołową. 

Tak, jest możliwość częściowej pracy zdalnej. Praca polega na regularnych wyjazdach do klientów, co dostarcza codziennie różnorodnych wyzwań, a także pracy “na miejscu”, którą możemy wykonywać w biurze lub w domu.

Tworzymy środowisko pracy sprzyjające Twojemu osobistemu i zawodowemu rozwojowi, umożliwiając Ci osiąganie pełnego potencjału, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Przede wszystkim bardzo cenimy pozytywne nastawienie, otwartość na nowe rozwiązania i ludzi oraz chęć zdobywania wiedzy, zwłaszcza w ochronie danych osobowych ale i w bezpieczeństwie informacji. Dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie. Poza tym ważne są nasze wartości: pasja, wiedza, zaufanie, odpowiedzialność, pokora.

Co miesiąc każdy pracownik przesyła do przełożonego podsumowanie zadań z danego miesiąca i plan na kolejny, na podstawie którego przełożony ma możliwość bieżącego wsparcia lub docenienia osoby.

Skupiamy się na tym, aby każdy pracownik stale podnosił swoje kompetencje np. rozszerzał zakres o Bezpieczeństwo Informacji (np. ISO 27001, KRI), kompetencje trenerskie, zakres UDODO czy umiejętność obsługi kolejnych segmentów. Dzięki kompetencjom oraz doświadczeniu ma szansę awansować od Kierownika Projektów – IOD, przez Starszego Kierownika Projektów  po Dyrektora Projektów, co przekłada się m.in. na możliwość robienia kolejnych ciekawych projektów oraz wyższe stałe wynagrodzenie.

Poczułeś, że to jest miejsce pracy, którego szukasz? Nam też zależy, abyś do nas dołączył/a.

Wyślij swoją aplikację  (CV i list motywacyjny) na e-mail: biuro@comp-net.pl lub skorzystaj z formularza. 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

  Prosimy o przesyłanie plików wyłącznie w formacie: pdf.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na przetwarzanie danych w celu prowadzenia rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, a udzielona uprzednio zgoda może być w każdej chwili wycofana. Administratorem przekazanych przez Ciebie danych jest CompNet Sp. z o. o., ul. Leszczynowa 33A, 62-500 Konin, tel. +48 63 240 65 32, biuro@comp-net.pl Więcej w Klauzuli Informacyjnej.