Szkolenie multimedialne z ODO

Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych

szkolenie

Szkolenie Multimedialne

Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych zapewnia podstawową wiedzę, by dbać o Ochronę Danych Osobowych. Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych stanowi skuteczne narzędzie, umożliwiające stałą troskę o podstawową świadomość każdego pracownika, co z kolei minimalizuje ryzyko konsekwencji administracyjnych, kar finansowych lub szkód wizerunkowych dla organizacji.
Jest ono proste w obsłudze, intuicyjne a jednocześnie pozwala wypełnić podstawowe obowiązki podmiotów przetwarzających dane osobowe. Idealnie sprawdza się w sytuacjach, gdy należy sprawnie przeszkolić nowych lub obecnych pracowników.

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich organizacji (firm, urzędów, instytucji), niezależnie od ich wielkości, które przetwarzają dane osobowe w ramach swojej działalności oraz każdej osoby biorącej udział w przetwarzaniu danych.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Oto 7 powodów, przez które ten produkt jest właśnie dla Ciebie:

 1. Obowiązek prawny: Zapewnia niezbędną i podstawową wiedzę uprawniającą do rozpoczęcia pracy przez każdego nowo zatrudnionego pracownika, stażystę lub praktykanta.
 2. Optymalizacja czasu: Zapewnia bieżące szkolenie pracowników bez potrzeby angażowania IOD, ponoszenia kosztów trenerów i szkoleń stacjonarnych.
 3. Baza Wiedzy Q&A: Dzięki licencji na Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych dostajesz dostęp do obszernej Bazy Wiedzy pytań i odpowiedzi, obejmującej wiele codziennych spraw związanych z Ochroną Danych Osobowych w podziałem na stanowiska, segmenty, zagadnienia.
 4. Test + Certyfikat: Egzamin weryfikuje wiedzę a certyfikat imienny wraz z zakresem szkolenia potwierdza spełnienie obowiązku przeprowadzenia szkolenia, co jest weryfikowane przez Urząd Ochrony Danych Osobowych podczas kontroli oraz naruszenia danych osobowych.
 5. Optymalizacja kosztów: Raz kupiona licencja i korzystasz przez cały rok bez względu na to, ilu masz pracowników i ile razy do szkolenia wracasz. Ogromna redukcja kosztów szkoleń. Ile rocznie kosztuje dostęp dla pracownika w Twojej organizacji?
 6. Prosty w użyciu: Maksymalnie uproszczony interfejs przez przeglądarkę z lektorem, sprawia, że każdy bez względu na kompetencje, wiek i wiedzę będzie potrafił się posłużyć aplikacją.
 7. Dostęp 24h: Dostęp poprzez www sprawia, że można korzystać z zasobów bez potrzeby instalowania czegokolwiek. Wystarczy Internet i działamy!

Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych jest dostępne na naszej platformie internetowej. Aby się zalogować, wystarczy kliknąć poniżej i uzupełnić dane.

Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych

Program Szkolenia

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
 1. Co to dane osobowe?
 2. Podstawowe pojęcia.
 3. Aspekty prawne ODO.
 4. Zasady i przesłanki przetwarzania danych.
 5. Prawa osób.
 6. Zadania i obowiązki.
 7. Zabezpieczenia i dokumenty.
 8. Organ nadzorczy i sankcje.
 9. Bezpieczeństwo informacji.

  Szkolenie kończy się testem. Po pomyślnym zdaniu egazaminu, automatycznie generuje się certyfikat.


  Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez  naszego Prezesa Zarządu!
  Film pokazuje, dlaczego korzystanie z naszego  Szkolenia Multimedialnego z Ochrony Danych Osobowych, jest tak ważne dla Twojej organizacji.

  Wypełnienie obowiązku przeszkolenia nowych pracowników oraz cyklicznych szkoleń z Ochrony Danych Osobowych wynika z przepisów RODO a odpowiedzialność ciąży na Administratorach Danych oraz Inspektorze Ochrony Danych Osobowych.

Play Video

Nasza licencja Szkolenia Multimedialnego z Ochrony Danych Osobowych pozwala utrzymać bezpieczeństwo danych przy minimalnych kosztach, właściwie rozdzielać odpowiedzialność i podkreślać pracownikom istotę Ochrony Danych Osobowych.

Opis usługi: Szkolenie Multimedialne z Ochrony Danych Osobowych
Koszt Szkolenia Multimedialnego z Ochrony Danych Osobowych:
590 zł netto + VAT dla Biznesu
390 zł netto + VAT dla Administracji Publicznej

 

Aby zamówić Szkolenie Multimedialne  wypełnij i zaakceptuj poniższy formularz:

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Koordynator Regionu:

+48 796 400 878

handel@comp-net.pl

CompNet Sp. z o. o.

NIP: 6653009819

REGON: 368270697

KRS: 0000695002

ul. Leszczynowa 33A, 62-500 Konin

+48 63 240 65 32

biuro@comp-net.pl

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się w celu udzielenia odpowiedzi na pytania i przekazanie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem adresu e-mail lub telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, a udzielona uprzednio zgoda może być w każdej chwili wycofana. Administratorem przekazanych przez Ciebie danych jest CompNet Sp. z o. o., ul. Leszczynowa 33A, 62-500 Konin, tel. +48 63 240 65 32, biuro@comp-net.pl Więcej w Klauzuli Informacyjnej.